fbpx
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

חברת ניהול נכסים בארה״ב

השקעות נדל״ן הן מסוג ההשקעות שדורשות תחזוקה מתמדת. למה הכוונה? בהנחה שהשקעתם בנכס, לא משנה איפה הוא נמצא, תצטרכו או להשביח אותו ולהמתין כמה שנים על מנת למכור אותו ברווח, או להשכיר אותו לדיירים. במקרה של השקעות מחוץ לארץ, כל הליך התחזוקה וההשכרה יכול להיות בעייתי. משקיע ישראלי שמשקיע נניח בארה״ב, צריך שיהיה לו גישה לנכס מבלי שיצטרך לעלות על טיסה בכל פעם שהוא רוצה לתחזק אותו, לנהל משא ומתן עם דיירים פוטנציאליים, ולענות על בעיות של הדיירים המתגוררים בנכס. לשם כך דרושה חברת ניהול נכסים בארה״ב, שלמעשה תנהל את התחזוקה השוטפת של הנכס ותשאיר את הבעלים שלו נטול דאגות. 

 

חברת ניהול נכסים עונה על הצורך בשותפות מקומית שנמצאת בקרבה גיאוגרפית לנכס, שמכירה את האזור, את סוגי האנשים שירצו להשכיר את הנכס, את אנשי המקצוע הנכונים לתחזוק שלו וכו׳. בנכסים מסוג מולטי פמלי, עם מספר יחידות דיור ומספר דיירים, מתקנים ציבוריים ושטח נכבד – חברת ניהול נכסים היא חובה, אך גם בנכסים מסוג סינגל פמילי, שהם בדרך כלל דירה או בית פרטי, גם נכסים כאלו זקוקים לשירותים כמו איתור וברירת הדיירים שיאכלסו אותם, תחזוק שוטף של חשמל, אינסטלציה, המבנה ועוד. 

 

חברת ניהול נכסים – לא רק תחזוקה

חברת ניהול נכסים עונה על צרכים נוספים מלבד תחזוקה. היא בדרך כלל גם מתנהלת מול העירייה, והיא איש הקשר של הנכס לכל מקרה שקיים. חברות ניהול נכסים בדרך כלל נרשמות ומקבלות רישיון לניהול נכסים מהמדינה שבה הן ממוקמות. הן למעשה נציגות החוק פני השוכרים, דיירים פוטנציאליים, אנשי תחזוקה ומקצוע, העירייה וגופי פיקוח נוספים.  

מן הסתם שחברה כזו תגבה מהבעלים של הנכס עלות מסוימת. כל חברה גובה עלות בהתאם לשירותים שהיא מציעה, אך אין ספק שמשתלם להיעזר בחברה מסוג זה ולא להסתמך על השליטה המוגבלת מרחוק שיש לבעל נכס ישראלי, בעוד הנכס שלו נמצא בארה״ב. משקיע ישראלי ימצא עצמו נכנס לסיבוכים מיותרים עם מערכות חוק ופיקוח שהוא לא מכיר, ועלול לבחור דיירים בעייתיים רק משום שהוא לא מכיר מספיק טוב את ההווי האמריקאי. חברת ניהול נכסים בארה״ב יודעת לסווג לקוחות פוטנציאליים על פי דירוג האשראי שלהם, מצב חשבון הבנק, אך גם יודעת לזהות טיפוסים חשודים שמשקיע ישראלי לא בהכרח ידע לזהות.

 

 

חברת ניהול נכסים – ייעוץ מקצועי 

חברת ניהול נכסים בארה״ב תשמש כיועץ בכל הנוגע לשוק הנדל״ן בארה״ב עם נושאים כמו מחירי שכירות, מיסוי, גביית שכירות, התנהלות מול רשויות ומול שוכרים. חברה שכזו תוודא שדמי השכירות שאתם גובים יתאימו למצב ההיצע והביקוש בשוק, אך שגם יניבו לכם תשואה יפה. גם במקרה של מכירת הנכס, חברת ניהול תנהל משא ומתן בשבילכם למול סוכני נדל״ן שונים, וגם תכין את הנכס לתצוגה ולסיורים של קונים פוטנציאליים. 

אין ספק שחברת ניהול נכסים תעשה את החיים שלכם קלים, בתור משקיעי נדל״ן ישראליים שבוחרים לקנות נכסים בארה״ב, אין את המשאבים, הזמן והאנרגיה להקדיש לנכס כמו שהייתם רוצים. חברת ניהול נכסים אמינה, מקצועית והגונה תשאיר אתכם בראש שקט, ולכן חשוב לעשות את הבחירה הנכונה. חברת ניהול נכסים טובה תהיה זמינה לכם, ולדיירים שלכם 24/7 ותטפל בכל פנייה ובעיה במהירות, יעילות ואדיבות. השקעה בנכס אינה מסתיימת ברכישתו – על מנת שהנכס יהיה נכס מניב, כדאי לשכור את שירותיה של חברת ניהול נכסים ולהימנע מראש מהפסדים, כאבי ראש ובעיות שלא בהכרח תוכלו לפתור מישראל.

לקבלת פרטים מלאים חייגו
077-9978184 או השאירו פרטים:

טיפים נוספים.

השקעות נדל״ן בארה״ב

השקעות נדל"ן בארה"ב כבר לא זרות לנו בשוק הישראלי. למעשה יש עשרות אלפי ישראלים המשקיעים בנדל"ן בארה"ב ובחו"ל בכלל. הסיבות לכך יכולות להיות רבות, חלקן

קרא עוד »

מיסוי נדל״ן בארה״ב

בארה״ב השקעת נדל״ן היא עסק משתלם יותר מהשקעת נדל״ן בישראל, בעיקר משום ארה״ב היא מאוד ידידותית בהשוואה לישראל מבחינת מס. בארה״ב יש כמה דרגות מס,

קרא עוד »

מימון לנכסים בארה״ב

שוק השקעות נדל״ן בארץ הוא בלתי אפשרי להרבה משקיעים ישראליים, המחירים גבוהים מידי והתשואה נמוכה מידי. הרבה משקיעים פונים לשוק הנדל״ן בארה״ב, על מנת להניב

קרא עוד »

כניסה למשקיעים

לקבלת פרטים מלאים ולתיאום פגישה חייגו 077-9978184 או השאירו פרטים: