fbpx
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

השקעות נדל״ן בקליפורניה

קליפורניה או בכינוייה ״המדינה המוזהבת״ – The Golden State, כינוי שנשמר לה עוד מאז תקופת הבהלה לזהב, עוד רלוונטי כיום. זוהי אחת המדינות עם התפוקה הכלכלית הגדולה בעולם, לא רק בארה״ב. כל מי שמחפש מקום להשקיע בו בנכסי נדל״ן, חושב תחילה על ארה״ב ואין פלא שגם על קליפורניה. השקעות נדל״ן בקליפורניה הן בין ההשקעות הבטוחות שיש, בעיקר בגלל שהיא כזו מעצמה מכל הבחינות – תרבות, תעשייה, הייטק, חקלאות ועוד.

אין ספק שישנה תקופת בהלה משלנו בישראל. משקיעים בורחים מישראל ומשקיעים מעבר לים. שוק הנדל״ן בישראל נמצא בעליית מחירים כבר מעל לעשור, ואין שום דבר באופק שישנה את זה. אזורים בארץ כמו גוש דן ובעיקר תל אביב מציגים מחירי שיא שלא נראו, והון עצמי, אפילו כזה של כמה מאות אלפי שקלים, לא בהכרח יספיק על מנת שמשקיע יהיה בעלים של נכס נדל״ן בישראל. לכן, לא מפתיע שארה״ב היא אחת הבחירות העיקריות של משקיעים. על אף המשבר הכלכלי של 2008, שוק הנדל״ן של המעצמה הוא שפוי יותר מישראל.

 

קליפורניה – כל היתרונות והסיבות להשקיע בנדל״ן

קליפורניה נמצאת בחוף המערבי של ארה״ב, והיא הבית של כמה מהערים הגדולות והחזקות של ארה״ב, כל אחת מסיבתה שלה: לוס אנג׳לס, ביתה של הוליווד, בירת הבידור של העולם, עיר עשירה במיוחד. סן פרנסיסקו מרכז כלכלי עצום בשל הבהלה לזה שבימינו היא גם מרכז טכנולוגי מרכזי, עמק הסיליקון – מקום משכנם של כמה מחברות ההייטק והטכנולוגיה הגדולות בעולם כמו טוויטר ואינסטגרם. לכן, קליפורניה היא מובילה את הדעה האחרונה בכל מה שנוגע לתרבות, קולנוע, אמנות, מדיה וטכנולוגיה. 

בהתאם לכך, הנדל״ן שבקליפורניה הוא ברמת ביקוש גבוהה במיוחד, ולכן גם השקעות נדל״ן בקליפורניה הן מבטיחות. כמוקד עלייה לאנשים מכל הסוגים, קליפורניה תמיד נמצאת בביקוש. החל משחקנים ששואפים להשתלב בתעשיית הקולנוע והבידור, ועד למוחות טכנולוגיים שמחפשים עבודה באחת מהחברות הגדולות בתעשיית ההיי-טק, הביקוש לנדל״ן בקליפורניה הוא מאוד מגוון ולכן גם מציג פערי מחירים מעניינים. 

 

שוק השכירות בקליפורניה פורח 

בגלל אופייה הצעיר של קליפורניה, שוק השכירות פורח. ככלל, הדור הצעיר, בגילאי 20-30 ואפילו פחות מכך, לא בהכרח מחפשים להשתקע. הם עובדים בשוק תזזיתי של הניו מדיה, או שהם שחקנים שרודפים אחרי אודישנים ולכן הם מחפשים לשכור דירה ולא לרכוש נכס. גם אנשי תעשייה שעובדים באופן זמני בלוס אנג׳לס, או מי שמנסה לצלוח את דרכו בעמק הסיליקון יחפשו דירה להשכרה. 

לכן שווה להיכנס לשוק השקעות נדל״ן בקליפורניה. השקעה בנכס כמו דירה או בכלל קומפלקס מולטי פמלי, תוכל להבטיח תשואה של לפחות 10%. מולטי פמלי זהו קומפלקס של יחידות דיור להשכרה שמציע מספר סוגי יחידות עם מספר חדרים משתנה, ועונה על הצורך של צעירים או משפחות צעירות בדירה בתנאים הגונים. קומפלקסים כאלו יציעו גם שירותים ציבוריים כמו חדר כושר, חלל עבודה משותף, מגרשי משחקים ובריכה. נכסים כאלו משתלמים גם למשקיע משום שהם מנוהלים על ידי חברת ניהול המתנהלת מול הדיירים ומספקת תחזוקה שוטפת. 

 

אז איך משקיעים בנדל״ן בקליפורניה?לא לכל משקיע יש את הידע הנחוץ על מנת להשקיע בנדל״ן. שוק השקעות נדל״ן בקליפורניה או בארה״ב, הוא עצום, מגוון ושונה ממדינה למדינה, מעיר לעיר. רק קשרים עם סוכנויות מתאימות ומומחיות בנושא יוכלו להניב את התוצאה הרצויה מההשקעה. על מנת להבטיח תשואה גבוהה ותנאים נוחים להשקעה, יש ליצור קשר עם סוכנות נדל״ן ישראלית שתדע לעשות את המחקר בשבילכם ולטובתכם.

לקבלת פרטים מלאים חייגו
077-9978184 או השאירו פרטים:

טיפים נוספים.

השקעות נדל״ן בארה״ב

השקעות נדל"ן בארה"ב כבר לא זרות לנו בשוק הישראלי. למעשה יש עשרות אלפי ישראלים המשקיעים בנדל"ן בארה"ב ובחו"ל בכלל. הסיבות לכך יכולות להיות רבות, חלקן

קרא עוד »

מיסוי נדל״ן בארה״ב

בארה״ב השקעת נדל״ן היא עסק משתלם יותר מהשקעת נדל״ן בישראל, בעיקר משום ארה״ב היא מאוד ידידותית בהשוואה לישראל מבחינת מס. בארה״ב יש כמה דרגות מס,

קרא עוד »

מימון לנכסים בארה״ב

שוק השקעות נדל״ן בארץ הוא בלתי אפשרי להרבה משקיעים ישראליים, המחירים גבוהים מידי והתשואה נמוכה מידי. הרבה משקיעים פונים לשוק הנדל״ן בארה״ב, על מנת להניב

קרא עוד »

כניסה למשקיעים

לקבלת פרטים מלאים ולתיאום פגישה חייגו 077-9978184 או השאירו פרטים: