fbpx
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

השקעות נדל״ן בקליבלנד

אין ספק שהשקעות נדל״ן מעבר לים, ובמיוחד בארה״ב הן אפיק השקעות בולט בעולם המקרקעין. ישראלים רבים בעלי הון מחפשים הזדמנות להשקיע את ההון שלהם, אך הם מחפשים השקעה בטוחה שתניב להם תשואה יפה. בישראל, הון של מאות אלפי שקלים לא בהכרח יספיק להשקעה בנדל״ן, ולכן משקיעים רבים פונים לארה״ב על מנת להשקיע, שם הנדל״ן זול יותר, ולפעמים אפילו משתלם יותר. אם בישראל הון שכזה לא יספיק אפילו לדירה, בארה״ב ניתן להשקיע בוילה פרטית בסכום שכזה, הכל תלוי במיקום.

העיר קליבלנד היא אחת מהערים שזוכות לפופולריות בעולם השקעות הנדל״ן. השקעות נדל״ן בקליבלנד שבמדינת אוהיו הן אטרקטיביות במיוחד מכמה סיבות. ראשית, קליבלנד היא מרכז ייצור, תעשייה וטכנולוגיה. העיר שהוקמה על שפת נהר הקויהאוגה, מחוברת לתעלות וקווי רכבת, ולכן צמחה כעיר שהיא מרכז תעשייתי של ייצור, בין היתר פלדה ופחם. במהלך השנים קליבלנד המציאה עצמה מחדש. החל משנות ה-2000 העיר הקימה בנייני משרדים ותשתיות רשת על מנת להעצים את תעשיית ההייטק והטכנולוגיה בעיר. 

 

עוד סיבות להשקיע בקליבלנד 

קליבלנד היא איתנה מבחינה כלכלית, בעיקר בזכות ההשקעה שהיא יישמה בתעשייה הטכנולוגית. אך גם בזכות מאפיינים אחרים של העיר, ביניהם חיבתה לספורט, הצטיינות בהשכלה גבוהה ובעיקר ברפואה. קליבלנד משמשת כביתם של משרדים של חברות ענק בארה״ב, ביניהן נאס״א ואינטל. נוסף על כך, בית החולים המקומי קליבלנד קליניק, הוא בין המרכזים הרפואיים הטובים בארה״ב ומעסיק למעלה מ-37 אלף עובדים. 

גם הספורט הוא חלק משמעותי מהעיר. לעיר קבוצות מובילות בבייסבול, פוטבול וכדורסל, ויש לה תשתיות ספורט מהגדולות בעולם, בעיקר אצטדיון הבייסבול פרוגרסיב פילד שמכיל 39 אלף מקומות. גם מבחינת השכלה גבוהה, יש בקליבלנד את אחת מהאוניברסיטאות הטובות בארה״ב, קייס וסטרן ריזרב, המצטיינת ברפואה ובהנדסה. כמו גם האוניברסיטה המדינית של קליבלנד והמכללה הציבורית של המחוז. אין ספק – השקעות נדל״ן בקליבלנד עשויות להשתלם למי שמשקיע בצורה חכמה ונכונה. 

 

ביקוש לנדל״ן בקליבלנד

קליבלנד היא מקום יציב מבחינה נדלנית. זוהי עיר שיש לה הרבה מה להציע לתושבים שלה ולא מפתיע שרבים בוחרים להתיישב בה. קודם כל, היא מציעה שירותים רפואיים מהטובים בארה״ב. נוסף על כך, ובעיקר, חשוב להדגיש כי היא מרכז טכנולוגי. עובדים של חברות גדולות המחפשים לחיות בקרבת העבודה שלהם, יחפשו דירות להשכרה בקליבלנד. העיר מציעה המון הזדמנויות תעסוקה והעובדים בעיר הם אמידים ויציבים, ובכלל האוכלוסייה בעיר היא אוכלוסייה אמידה ביותר. סטודנטים באוניברסיטה הפרטית המצטיינת, או באחד ממרכזי ההשכלה הגבוה הציבוריים, גם הם שוכרים דירות בעיר. 

חוקי השכירות במדינת אוהיו הם נוחים ביותר לבעלי נכסים. החוקים לא בהכרח שומרים על הדיירים, כמו למשל חוק שמקדם פינוי מהיר של הנכס.  כמו כן, שכר הדירה בקליבלנד הוא יחסית גבוה, מה שמבטיח למשקיעים תשואה גבוה ובעצם הכנסה פסיבית. שילוב התנאים הללו מייצר כניסה רכה ובטוחה לשוק השקעות נדל״ן בקליבלנד.

 

נדל״ן בקליבלנד – אין מה להתלבטקליבלנד היא סוג של מעצמה. היציבות הכלכלית שלה לא מותירה מקום לספק באשר לכדאיות ההשקעה בה. אוכלוסיות אמידות בוחרות להתיישב בה פעם אחר פעם משום שהיא מציעה רק טוב – שירותי בריאות מצוינים, הזדמנויות תעסוקה ובעיקר יציבות, תרבות ספורטיבית, תעשייה טכנולוגית, חיבור חזק לסביבתה בעזרת קווי רכבת ותעלות. ואכן, אין מה להתלבט גם בנושא השקעות נדל״ן בקליבלנד. כל מה שנותר למשקיע הוא לחפש חברת השקעות נדל״ן אמינה בישראל, שתאתר בשבילו הזדמנויות השקעה כדאיות, ותלווה אותו בבחירת הנכס, בקשר עם בעלי הנכס האמריקאים, עם אנשי המקצוע הנכונים ועוד.

לקבלת פרטים מלאים חייגו
077-9978184 או השאירו פרטים:

טיפים נוספים.

השקעות נדל״ן בארה״ב

השקעות נדל"ן בארה"ב כבר לא זרות לנו בשוק הישראלי. למעשה יש עשרות אלפי ישראלים המשקיעים בנדל"ן בארה"ב ובחו"ל בכלל. הסיבות לכך יכולות להיות רבות, חלקן

קרא עוד »

מיסוי נדל״ן בארה״ב

בארה״ב השקעת נדל״ן היא עסק משתלם יותר מהשקעת נדל״ן בישראל, בעיקר משום ארה״ב היא מאוד ידידותית בהשוואה לישראל מבחינת מס. בארה״ב יש כמה דרגות מס,

קרא עוד »

מימון לנכסים בארה״ב

שוק השקעות נדל״ן בארץ הוא בלתי אפשרי להרבה משקיעים ישראליים, המחירים גבוהים מידי והתשואה נמוכה מידי. הרבה משקיעים פונים לשוק הנדל״ן בארה״ב, על מנת להניב

קרא עוד »

כניסה למשקיעים

לקבלת פרטים מלאים ולתיאום פגישה חייגו 077-9978184 או השאירו פרטים: