fbpx
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

השקעות נדל״ן במישיגן

ארה״ב היא אחד המקומות בעולם שהשקעות נדל״ן יכולות להיות עניין משתלם, ולא רק למי שחי שם, אלא גם למשקיעים זרים. במיוחד בישראל, שוק הנדל״ן ומחיריו נמצאים בעלייה מתמדת, ולא נראה שיהיה אופק שבו המחירים ירדו. ישראלים רבים מחזיקים הון שלא בהכרח מספיק להם על מנת להשקיע בנדל״ן מקומי, והם מחפשים פתרונות יצירתיים להשקעות שיהפכו להכנסה מניבה. השקעות בשוק ההון למשל הן השקעות בעלות מדד סיכון מירבי, ולכן השקעות נדל״ן בחו״ל ובעיקר בארה״ב היא פתרון מעולה.

השקעות נדל״ן במישיגן הן בין ההשקעות הנפוצות ביותר בשוק ההשקעות הזרות. מאז שנות ה-80 ועד ל-2013, נמצאה מישיגן ובפרט דטרויט, העיר הגדולה במדינה, בצרה כלכלית. מישיגן שחרתה על דגלה את תעשיית הרכב, החלה להיות בקשיים עקב התחרות של יצרניות רכב אסיאתיות, בעיקר יפניות. הקש ששבר את גב הגמל היה המשבר הכלכלי בארה״ב ב-2008, משבר הסאבפריים שיצר שפל מכירות בתעשיית הרכב של מישיגן וגל של פיטורים.  

 

מישיגן – ביקוש רב להשכרה אל מול נכסים זולים להשקעה 

עקב הצרות הכלכליות שאליה נכנסה המדינה, השקיע הממשל האמריקאי בעשור האחרון משאבים רבים על מנת לחזק אותה מכמה חזיתות, בעיקר חיזוק כלכלי וחיזוק התעשייה. כתוצאה מכך מישיגן התחזקה והגיעה לשיאים של יצירת מקומות עבודה ופרנסה לתושביה. המשבר הכלכלי של המדינה הוביל לכך שהרבה מנכסיה עוקלו, נכסים ראויים למגורים שהמשקיעים שלהם לא עמדו בתשלומים עליהם. נוצר מצב שישנו ביקוש רב לנכסים להשכרה אך לא מצויים משקיעים שיאפשרו לנכסים הללו להיכנס לשוק השכירות. המחירים של הנכסים הללו גם הם נמצאים בשפל משום שהמדינה מעוניינת שיהיו להם משקיעים. 

וכאן משקיעים זרים נכנסים – השקעות נדל״ן במישיגן נעשו משתלמות מאי פעם עקב המצב המצחיק שאליו נקלע שוק הנדל״ן. חסרים משקיעים עם יכולת להחזיק נכסים ולהשכיר אותם למי שבאים לעבוד במדינה. תעשיית הרכב של מישיגן התחזקה מאז שירדה על קרנה, והיא מייצרת עבודות לתושביה מידי יום. תושבים אלו לא בהכרח מעוניינים או מסוגלים להשקיע בנכסי נדל״ן ולכן הם מעוניינים לשכור לעצמם בית. הרבה פעמים המחיר של נכס להשקעה יהיה נמוך יותר מאשר המחיר של אותו נכס להשכרה. מצב זה גורם לכך שמשקיע בנכס כזה רק מרוויח ממנו. 

 

כיצד השקעה בנדל״ן בארה״ב מתנהלת?

השקעות נדל״ן במישיגן ובכלל בארה״ב מתנהלות מול שתי חברות: חברת ליווי לתהליך ההשקעה, בדרך כלל חברה שנמצאת בישראל, וחברת ניהול נכסים שנמצאת בארה״ב. חברת ליווי תעזור לכם לאתר נכס שמשתלם להשקיע בו, לחתום על התנאים הטובים ביותר. חברה מקצועית תהיה מוכנה מראש עם ידע על היצע וביקוש במדינות מסוימות, מיסוי על נכסי נדל״ן, איפה ניתן למצוא נכסים זולים להשקעה בביקוש גבוה? איפה תהיה תשואה גדולה ביותר? חברה כזו יכולה אף לפטור אתכם מנסיעה לארה״ב על מנת לבדוק את הנכס. היא תזהה בתים ישנים שדורשים רמת תחזוקה גבוהה ושיכולים לגרום לכם להפסדים. לכן, חשוב לאתר חברת ליווי ישראלית שתכוון אתכם לנכסים משתלמים.

חברת ניהול נכסים מנהלת נכסים, בדרך כלל מסוג מסוים כמו נכסי מולטי פמלי. נכסים כאלו הם למעשה קומפלקסים של כמה יחידות דיור להשכרה. כאשר משקיעים במולטי פמלי, כדאי שתהיה חברת ניהול נכסים טובה ואמינה שתשאיר לכם מינימום עבודה מול הדיירים והנכס. חברה כזו תמיין דיירים, תתנהל מולם ותתחזק את הנכס באופן שוטף. נכס כזה יכול להיות השקעה משתלמת במיוחד, משום שבתור משקיע אין צורך להתעסק באחריות של משכיר, אלא רק ליהנות מתשואה קבועה שהיא הכנסה פסיבית במינימום מאמץ. 

לקבלת פרטים מלאים חייגו
077-9978184 או השאירו פרטים:

טיפים נוספים.

השקעות נדל״ן בארה״ב

השקעות נדל"ן בארה"ב כבר לא זרות לנו בשוק הישראלי. למעשה יש עשרות אלפי ישראלים המשקיעים בנדל"ן בארה"ב ובחו"ל בכלל. הסיבות לכך יכולות להיות רבות, חלקן

קרא עוד »

מיסוי נדל״ן בארה״ב

בארה״ב השקעת נדל״ן היא עסק משתלם יותר מהשקעת נדל״ן בישראל, בעיקר משום ארה״ב היא מאוד ידידותית בהשוואה לישראל מבחינת מס. בארה״ב יש כמה דרגות מס,

קרא עוד »

מימון לנכסים בארה״ב

שוק השקעות נדל״ן בארץ הוא בלתי אפשרי להרבה משקיעים ישראליים, המחירים גבוהים מידי והתשואה נמוכה מידי. הרבה משקיעים פונים לשוק הנדל״ן בארה״ב, על מנת להניב

קרא עוד »

כניסה למשקיעים

לקבלת פרטים מלאים ולתיאום פגישה חייגו 077-9978184 או השאירו פרטים: