fbpx
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

השקעות נדל״ן בלוס אנג׳לס

אם תמיד חלמתם להשקיע בנדל״ן, ובמיוחד בנדל״ן מעבר לים, ככל הנראה שהשקעות נדל״ן בארה״ב יהיו אופציה נהדרת בשבילכם. זה ידוע וברור ששוק הנדל״ן בישראל נמצא בעלייה מתמדת בעשורים האחרונים ושכמעט בלתי אפשרי להשקיע בצורה שתשתלם ותניב תשואה חיובית לאורך זמן. ההשקעה בנדל״ן בישראל כרוכה שתהיה גם משתלמת כרוכה במאמצים ומשאבים רבים, שניתן לחסוך במידה ומשקיעים מעבר לים. אם אתם מחפשים השקעה במקום שיזכיר לכם את ישראל, את האווירה הים תיכונית עם הים, החופים ומזג האוויר הנוח, השקעות נדל״ן בלוס אנג׳לס יתאימו לכם. 

לוס אנג׳לס העיר השנייה הגדולה ביותר בארה״ב אחרי ניו יורק סיטי. היא העיר הגדולה ביותר בקליפורניה ובכלל במערב ארה״ב. היא מונה כמעט כ-4 מיליון איש, ואוכלוסייתה מגוונת אתנית. ידועה בתור כינויה, ״עיר המלאכים״, וגם בירת הבידור של העולם, מאחר והוליווד נמצאת בתחומה. לוס אנג׳לס רובה מישורית אך יש בה גם שטחים הרריים, והיא נהנית מאקלים ים תיכוני וחופים נהדרים. זוהי עיר שיש בה הכל מהכל, והיותה בירת הבידור גם הופך אותה למקום אופנתי במיוחד, עם מסחר וכלכלה מצליחים. 

 

לוס אנג׳לס – מוקד עלייה 

לוס אנג׳לס היא מוקד עלייה לצעירים רבים, המנסים להשתלב בתעשיית הבידור. לכן ישנו ביקוש רב לדירות להשכרה בעיר. נוסף על כך, ישנו ביקוש רב לדירות תיירותיות. עקב כך השקעה בדירות בלוס אנג׳לס יכולה להשתלם. בלוס אנג׳לס מתפתחת בשנים האחרונות תכנית תחבורה העתידה לרשת את העיר בנתיבי תחבורה ציבורית ורכבת. התכנית מבוססת על מס תחבורה שמשלמים התושבים, המעדיפים להשתמש ברכבים פרטיים. התוכנית הזו עתידה גם לייצר כמעט חצי מיליון מקומות עבודה חדשים בעיר, ולהגדיל את הביקוש לדירות להשכרה.

השקעות נדלן בלוס אנג׳לס ובמחוז לוס אנג׳לס מציעות מגוון של נכסים. במערב וצפון העיר, אזורים יוקרתיים יותר כמו הוליווד הילס, אנסינו ובל אייר ניתן למצוא בתים של 4 חדרים למכירה החל מ1.2 מיליון דולר. מנגד ישנם איזורים יותר זולים, ממזרח לעיר, בעמק האנטילופה, בעיר כמו לנקסטר ישנם בתים של 3-4 חדרים החל מ-160 אלף דולר. האזורים הללו יעשו יותר נגישים מלוס אנג׳לס עצמה בעקבות השיפורים בנתיבי התחבורה הציבורית של התכנית הגדולה שעתידה לקום בעשורים הבאים. 

 

אזורי יוקרה בלוס אנג׳לס

שווה להיכנס לשוק השקעות נדל״ן בלוס אנג׳לס משום שהיא ביתם של אנשי תעשיית הבידור. הוליווד היא מקום משכנם של שחקנים, בימאים, תסריטאים ומפיקים. רבים מהם הם אנשים אמידים שמחפשים מקום להשתקע בו, אך לרוב אלו שחקנים שמחפשים נכס יוקרתי להשכרה לטווח קצר. נכסים כאלו מושכרים במחירים גבוהים לפי יום, והם מניבים תשואה גבוהה מאוד של יותר מ-10%. הנכסים נמצאים באזורים היוקרתיים של לוס אנג׳לס, ולכן מחיר ההשקעה בהם הוא גבוה יותר בדרך כלל, אך התשואה שהם מניבים גבוהה פי שתיים מתשואות אחרות באזורים אחרים בלוס אנג׳לס, בגלל האופן שבו הם מושכרים. נכסים כאלו מתאימים לא רק לשחקנים שבאים והולכים מן האזור, אלא גם לאנשי תעשיית האופנה, המסחר, הטכנולוגיה ואף לתיירות, לוס אנג׳לס היא עיר תיירים ללא ספק. 

 

הכנסה פסיבית מכנס בלוס אנג׳לסאם חשקה נפשכם למצוא נכס שיכניס לכם הכנסה פסיבית כל חודש, שערכו רק עולה עם הזמן ושנמצא באחת מהערים המבוקשות בארה״ב ובעולם, חפשו חברת נדל״ן שתלווה אתכם בתהליך השקעות נדל״ן בלוס אנג׳לס. חברה אמינה תעזור בחיפוש ואיתור הנכס, תכווין אתכם לאזורים המבוקשים ביותר בלוס אנג׳לס, ותשכלל את ההשקעה שלכם יחד עם המיסוי והוצאות נלוות על מנת להבטיח תשואה שתשתלם לכם.

לקבלת פרטים מלאים חייגו
077-9978184 או השאירו פרטים:

טיפים נוספים.

השקעות נדל״ן בארה״ב

השקעות נדל"ן בארה"ב כבר לא זרות לנו בשוק הישראלי. למעשה יש עשרות אלפי ישראלים המשקיעים בנדל"ן בארה"ב ובחו"ל בכלל. הסיבות לכך יכולות להיות רבות, חלקן

קרא עוד »

מיסוי נדל״ן בארה״ב

בארה״ב השקעת נדל״ן היא עסק משתלם יותר מהשקעת נדל״ן בישראל, בעיקר משום ארה״ב היא מאוד ידידותית בהשוואה לישראל מבחינת מס. בארה״ב יש כמה דרגות מס,

קרא עוד »

מימון לנכסים בארה״ב

שוק השקעות נדל״ן בארץ הוא בלתי אפשרי להרבה משקיעים ישראליים, המחירים גבוהים מידי והתשואה נמוכה מידי. הרבה משקיעים פונים לשוק הנדל״ן בארה״ב, על מנת להניב

קרא עוד »

כניסה למשקיעים

לקבלת פרטים מלאים ולתיאום פגישה חייגו 077-9978184 או השאירו פרטים: