fbpx
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

השקעות נדל״ן בלאס וגאס

מי לא חולם להחזיק נכס יוקרתי באחד המרכזים התיירותיים הגדולים של ארצות הברית? השקעות נדל״ן בלאס וגאס הן בין ההשקעות הבטוחות שיש. הסיבה לכך היא שלאס וגאס היא מרכז כלכלי של תיירות והימורים, ולכן תעשיית השכירות משגשגת בעיר. כיום, השקעות נדל״ן הן עסק נפוץ. אנשים נורמטיביים שיש להם הון עצמי, ואין להם ידע או רצון להיכנס לעולם המניות בבורסה, בוחרים להשקיע בנדל״ן. בעל נכס שמשכיר אותו יכול להרוויח יפה מאוד מהתשואה החודשית בהנחה שהוא השקיע בחוכמה, בנכס ובאיזור שיש להם ביקוש.

מצב הנדל״ן בישראל הוא בכי רע. באזורים מרכזיים הביקוש עצום, אך ההיצע בעייתי. מחירים יקרים מידי בשוק הישראלי יוצרים מצב שבו משקיעים רבים בוחרים להשקיע מעבר לים. ואכן, זוהי ההחלטה החכמה במקרה של הון עצמי בסכום יפה, אך שלא מתקרב למיליוני שקלים. בארה״ב ובפרט בלאס וגאס, הון עצמי של עשרות ומאות אלפי שקלים יכול להניב תשואה יפה, של 10%-15%, תלוי באזור, בעוד שבישראל גם אם משקיע מצליח להגיע לסכומי המחירים של הנדל״ן בארץ, התשואה שהוא יניב תגיע במקרה הטוב ל-5%. 

 

הבהלה לנדל״ן בלאס וגאס

ידוע כי אחת הערים שחוו מפלה קשה במשבר הסאבפריים של 2008 היא לאס וגאס. ואכן, לאחר התפוצצות בועת הנדל״ן בארה״ב מחירי הנדל״ן בלאס וגאס הגיעו לתחתית שאין כמותה. רק בשנת 2014 התייצב השוק לאחר חיזוק ממשלתי, והמחירים החלו לעלות במתינות יציבה.  אמנם רק שנים ספורות עברו מאז אך העיר נותרה כמרכז כלכלי עצום, משקיעים רבים כיום רואים את הפוטנציאל של השקעות נדל״ן בלאס וגאס. 

הכלכלה המתייצבת של העיר מייצרת מצב שבו השקעות נדל״ן נעשות כדאיות דווקא בשנים האחרונות. בשנים הראשונות שלאחר המשבר הכלכלי, אמנם היה ניתן לקנות דירות שעוקלו במחירים נמוכים מאוד, אך לא היו להן דורשים כלל, לא תיירים ולא משכירים קבועים. מאז שהתחזקה העיר בעקבות תמיכת הממשל על ידי עידוד ותמרוץ תעשיות, התיירות החלה לשגשג ולצמוח מחדש, יחד עם תעשיית ההימורים החוקיים שגם היא עלתה על קרנה. כך נוצר מצב שלנדל״ן בעיר נוצר ביקוש מחודש, וסביב השנים 2017-2018 נוצרה מעין בהלת השקעות נדל״ן בלאס וגאס עקב השילוב של מחירים זולים עם ביקוש רב ומחודש. 

 

למה להשקיע בלאס וגאס?

שני דברים עיקריים הופכים את לאס וגאס לעיר שכדאי להשקיע בה: תיירות והימורים. העיר היא בעלת אופי של בזבוזים, יש אין סוף מרכזי קניות, בילויים וקזינו ולכן גם אין סוף סיבות לשהות בעיר. כך נוצר מצב שתעשיית השכירות, ובפרט שכירות לטווח קצר כדוגמת AIRBNB נעשתה רווחית במיוחד. תיירים מחוץ לארה״ב יוצאים ונכנסים לעיר כל הזמן, היא אחד מהיעדים שנחשבים לחובה בעת ביקור בארה״ב. זוהי גם עיר שתיירות פנים נפוצה בה במיוחד, משום שהיא מרכז ההימורים החוקיים של מערב ארה״ב, ושל ארה״ב כולה. העיר מרושתת במלונות פאר מפורסמים, במרכזי הימורים יוקרתיים, באזורי מסחר, קניות ובילוי ולכן היא מושכת אליה אנשים מכל הסוגים. 

כמו כן, מאכלסים את העיר לא רק תיירים אלא גם תושבים. בעיר מתגוררים כ-2 מיליון תושבים שמתפרנסים ממתן שירות לתיירים שמגיעים לעיר. ניתן למצוא נכסים להשקעה כמו דירות יוקרה, פאר, וילות וקוטג׳ים במחירים אטרקטיביים ולהשכיר אותם לתיירים או לתושבים ולהרוויח תשואה יפה שתהיה הכנסה פסיבית. השקעות נדל״ן בלאס וגאס הן כדאיות אך על מנת למצוא נכס ולהתנהל מול סוכנויות נדל״ן אמריקאיות ומשכירים פוטנציאליים, כדאי להיעזר בסוכנות נדל״ן ישראלית המומחית להשקעות נדל״ן בארה״ב. 

לקבלת פרטים מלאים חייגו
077-9978184 או השאירו פרטים:

טיפים נוספים.

השקעות נדל״ן בארה״ב

השקעות נדל"ן בארה"ב כבר לא זרות לנו בשוק הישראלי. למעשה יש עשרות אלפי ישראלים המשקיעים בנדל"ן בארה"ב ובחו"ל בכלל. הסיבות לכך יכולות להיות רבות, חלקן

קרא עוד »

מיסוי נדל״ן בארה״ב

בארה״ב השקעת נדל״ן היא עסק משתלם יותר מהשקעת נדל״ן בישראל, בעיקר משום ארה״ב היא מאוד ידידותית בהשוואה לישראל מבחינת מס. בארה״ב יש כמה דרגות מס,

קרא עוד »

מימון לנכסים בארה״ב

שוק השקעות נדל״ן בארץ הוא בלתי אפשרי להרבה משקיעים ישראליים, המחירים גבוהים מידי והתשואה נמוכה מידי. הרבה משקיעים פונים לשוק הנדל״ן בארה״ב, על מנת להניב

קרא עוד »

כניסה למשקיעים

לקבלת פרטים מלאים ולתיאום פגישה חייגו 077-9978184 או השאירו פרטים: