fbpx
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

השקעות נדל״ן בדטרויט

השקעות נדל״ן הן השקעות שאם עושים אותן בצורה חכמה, הן מסוגלות להניב הכנסה פסיבית. השקעות חכמות לא בהכרח יהיו השקעות בארץ, אלא בחו״ל ובמיוחד בארה״ב. מאז, 2008, ומאז משבר הסאבפריים שהתרחש בארה״ב, מחירי הנדל״ן שהתרסקו והגיעו לתחתית, נשארו נמוכים יחסית, ונמוכים במיוחד בהשוואה למחירי הנדל״ן בישראל. לדוגמה, השקעות נדל״ן בדטרויט הן השקעות שהפכו נפוצות בשנים האחרונות עקב מצבה הנדל״ני והכלכלי.

דטרויט היא העיר הגדולה ביותר במדינת מישיגן. עוד קודם למשבר הסאבפריים ב-2008 היא חוותה קשיים רבים. העיר  התבססה על תעשיית הרכב הייתה אחת מהערים העשירות ביותר בשנות החמישים, אך החל משנות השמונים חוותה מיתון קשה עקב התחרות עם ייצרני רכב ביפן. העיר חוותה נהירה המונית של תושביה, ולכן דעכה. עוד לפני משבר הסבאפריים, בתחילת שנות ה-2000 היה גל של עיקולים בעיר. לאחר משבר הסאבפריים תעשיית הרכב הגיעה לשפל מכירות משמעותי ביותר מה שהוביל לגל של פיטורים. על כל אלו, התווספה בקשה לפשיטת רגל בשנת 2013. 

 

שיקום כלכלי ונכסים רבים – קרקע פורה להשקעות נדל״ן

בעקבות גל העיקולים של המשבר הכלכלי בדטרויט, הרבה מאוד מהנכסים בה הפכו למעין נכסי רפאים. נכסים שעוקלו הם הרבה פעמים ראויים למגורים, ולכן עוברים לידי ישות משפטית אמריקאית, מעין בנק קרקעות שמטרתו להשמיש את הנכסים למען הציבור. הרבה פעמים ישנו אתר אינטרנט שאליו מעלה הבנק את התמונות של הנכסים, שנמכרים במחירים מצחיקים. 

מצבה הכלכלי הרעוע של דטרויט בעבר, ייצר מצב שבו השקעות נדל״ן בדטרויט דווקא יכולות להשתלם. ראשית, בשנים האחרונות השקיע הממשל האמריקאי משאבים בפיתוח תשתיות ועידוד השקעות בדטרויט, ולכן מצבה הכלכלי השתקם ונוצרו בה הזדמנויות תעסוקה רבות בתעשיות רלוונטיות ומתקדמות. 

 

להשקיע בנדל״ן בדטרויט קל מאי פעם

באשר לנכסי הרפאים, בדטרויט הוקם אתר מכרזי לנכסים ב-2015, ולכן עבור משקיעים חיצוניים הגישה אל השקעות נדל״ן בדטרויט היא קלה מאי פעם. עדיין קיים מספר רב של נכסי רפאים, וניתן למצוא נכסים במחירים נמוכים של אלפי דולרים בלבד. לנכסים האלו קיים ביקוש עקב שיקומה של דטרויט מבחינה תעסוקתית, מה שמייצר השקעה שמשתלמת – מצד אחד, נכסים במחירי רצפה, ומצד שני ביקוש והתפתחות עירונית ותעשייתית.  נוסף על כך,  דטרויט היא עיר מסחר. היא נמצאת במיקום אסטרטגי מול קנדה, ולכן עוברות בה סחורות ששוות הון, והרבה גופים ציבוריים או פרטיים משקיעים בעיר. 

בדטרויט ניתן למצוא הצעות להשקעה בנכסים של סינגל פמילי, כלומר יחידת דיור אחת, אך גם מולטי פמילי. מולטי פמילי הוא למעשה קומפלקס שבנוי מכמה מאות יחידות דיור. קומפלקסים כאלו מציעים הכנסה בטוחה בסיכון מינימום – הם מנוהלים ומתוחזקים על ידי חברת ניהול ולכן בתור משקיעים אין שום סיבה להתאמץ, לפעמים אפילו לא צריך לבחון את הנכס מראש. נכס שכזה לא מצריך השקעה מעבר להשקעה הכספית – מינימום של תשומת לב, זמן והתעסקות עם דיירים.

 

השקעה בדטרויט – בעזרת חברת נדל״ן אמינהעל מנת לנווט את דרככם בשוק הנדל״ן המיוחד של דטרויט, כדאי להיעזר בליווי של מומחים בנושא. ישנן הרבה חברות נדל״ן ישראליות שמציעות את שירותן בליווי תהליך השקעות נדל״ן בדטרויט בפרט, ובארה״ב בכלל. חברות כאלו יעזרו לכם למצוא נכס הרבה פעמים בלי הטרחה שבלטוס לארה״ב, משום שהן מכירות את השוק גם מרחוק. על מנת למצוא נכס ראוי – שיעניק לכם הכנסה פסיבית בטוחה, עם סיכון מינימלי, במיקום הנכון בעיר – כדאי למצוא חברה אמינה, שמכירה את השוק האמריקאי ויודעת לנווט בו גם מרחוק.

לקבלת פרטים מלאים חייגו
077-9978184 או השאירו פרטים:

טיפים נוספים.

השקעות נדל״ן בארה״ב

השקעות נדל"ן בארה"ב כבר לא זרות לנו בשוק הישראלי. למעשה יש עשרות אלפי ישראלים המשקיעים בנדל"ן בארה"ב ובחו"ל בכלל. הסיבות לכך יכולות להיות רבות, חלקן

קרא עוד »

מיסוי נדל״ן בארה״ב

בארה״ב השקעת נדל״ן היא עסק משתלם יותר מהשקעת נדל״ן בישראל, בעיקר משום ארה״ב היא מאוד ידידותית בהשוואה לישראל מבחינת מס. בארה״ב יש כמה דרגות מס,

קרא עוד »

מימון לנכסים בארה״ב

שוק השקעות נדל״ן בארץ הוא בלתי אפשרי להרבה משקיעים ישראליים, המחירים גבוהים מידי והתשואה נמוכה מידי. הרבה משקיעים פונים לשוק הנדל״ן בארה״ב, על מנת להניב

קרא עוד »

כניסה למשקיעים

לקבלת פרטים מלאים ולתיאום פגישה חייגו 077-9978184 או השאירו פרטים: