fbpx
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

השקעות נדל״ן בארה״ב

השקעות נדל"ן בארה"ב כבר לא זרות לנו בשוק הישראלי. למעשה יש עשרות אלפי ישראלים המשקיעים בנדל"ן בארה"ב ובחו"ל בכלל. הסיבות לכך יכולות להיות רבות, חלקן קשורות להיעדר ההיצע במדינת ישראל, ליוקר הדיור או למיסים הגבוהים וחלקם יכולים להיות קשורים פשוט לאפשרויות הבלתי נגמרות מעבר לים או במדינה שזהו גם הכינוי שלה. אם יש לכם כסף בצד המיועד לצורך השקעה בנכס נדל"ן ויצירת הכנסה פסיבית או שאתם כבר שוחים בתחום ומחפשים אפיקי השקעה חדשים, מעניינים ורווחיים יותר ייתכן והשקעה בארה"ב תעניין אתכם מאוד. לצד היתרונות יש גם חסרונות, אתגרים וכמובן חוקים אחרים שצריך להכיר כדי להגיע חכמים יותר לכל עסקה ולהשקיע בצורה נכונה ומושכלת. אנו כאן כדי לעשות לכם סדר.

מדוע הישראלים רצים להשקיע בארה"ב?

נתחיל בסיבות שבגינן ישראלים רוצים להשקיע מעבר לים בכלל ובארה"ב בפרט. אמרנו שזה מתחלק ל2 קטגוריות של סיבות אפשריות:

קטגוריה 1 – השוק בישראל פחות אטרקטיבי:

עבור מי שאינו רוצה "להסתכן", יקנה ככל הנראה דירה אחת להשקעה בחייו ומוכן להסתפק ב3000 שח שכירות בחודש עבור נכס של מיליון וחצי שקלים בממוצע – הוא מוזמן לקנות דירה בישראל, כמעט כל דירה שהוא יקנה באזור סביר בעיר כלשהי יזכה אותו בדייר שירצה לשכור את הדירה ומעט דמי שכירות. האם העסקה משתלמת? לרוב לא. התשואה עשויה להיות נמוכה מאוד, קשה למצוא דיירים לטווח ארוך ויש לזכור שיש גם הוצאות שוטפות נוספות על הנכס. תוסיפו לזה את העובדה שבישראל אין הרבה אזורים טובים להשקעה כבר היום, התשואה בכל הארץ לא באמת גבוהה ביחס לחו"ל ואפילו מחירי הדירות בישראל שוות כמו 2 עד 5 דירות בחו"ל ותקבלו את הסיבה מדוע משקיעים מתחילים לחפש אופציות בארה"ב.

קטגוריה 2 – מדוע דווקא בארה"ב?

 • מעל 330 מיליון תושבים. שוק ענק של אנשים שרק הולך וצומח מדי שנה. הקהל עם הצריכה הגבוהה ביותר בעולם ורק העובדה שמדובר בכמות אזרחים שהיא פי 40 יותר מאשר בישראל הופכת את השוק החדש לכמעט בלתי מוגבל.
 • שטח ענק ואינספור אזורים הניתנים לבנייה והשקעה, כולל אזורים נהדרים בערים המרכזיות.
 • אינספור דירות, בניינים ומבנים שונים להשקעה וביקוש רב בדרך כלל.
 • אחוז תשואה גבוה יותר מאשר בישראל ברוב המקרים.
 • מחירי הדירות מתחילים ממחירים נמוכים ויכולים להגיע גם לדירות יוקרה. הכול תלוי בסגנון המועדף עליכם ובקהל היעד שאתם מכוונים אליו. כמובן גם באופי העסקאות שאתם רוצים לבצע (לבנות נכסים ולמכור ברווח, לקנות נכסים, להשביח ולמכור ברווח או לקנות דירות ולהשכיר אותן).

האם כל מקום בארה"ב הוא מקום טוב להשקעה?

כמובן שלא. גם בארה"ב כמו בכל מקום אחר בעולם (גם בישראל) יש אזורים טובים יותר להשקעה ואזורים פחות טובים להשקעה. יש אזורים בהם תוכלו לקנות בית גם ב35 אלף דולר אבל יצא לכם המיץ עד שתמצאו שוכר וגם זה לא בטוח יקרה. יש אזורים בהם הבתים רק צפויים להפחית מערכם לאורך השנים הבאות ויש בתים שעל פניו נראים טובים להשקעה ואפילו באזורים מרכזיים יחסית בעיר אבל עם אחוז פשיעה גבוה או אזור עם אוכלוסייה חלשה עם הכנסה נמוכה מאוד כך שלא ישתלם לכם להחזיק את הנכס. 

האם יש דבר כזה הכנסה בטוחה אם מדובר בנדל"ן בארה"ב?

השקעות נדל"ן באף מקום אינן נחשבות לבטוחות ובמיוחד כאשר אנו מדברים על השקעה מעבר לים. לכן אם אתם מתכוונים להשקיע בארה"ב חשוב להיצמד לחברת ניהול ישראלית, כזו שלא רק משקיעה בנכסים ומחזיקה אנשי מקצוע הגרים באזור, חיים את החוקים והחיים באזור ומכירים לעומק את הנכסים, הסביבה והאנשים הנמצאים בה באזור המושקע – אלא גם תסייע לכם בתחזוקת הנכס במקום ולהסדיר ענייני ניירת, תשלומים ועוד. כל אלה יעזרו לכם להפחית את הסיכון בהשקעה שלכם ולהגדיל את הסיכוי לבצע השקעה חכמה עם הכנסה פסיבית נהדרת ורווח על הנכס שלכם. האופציות קיימות רק כמובן שצריך את ההכוונה הנכונה.

אילו בדיקות צריך לבצע לפני שמשקיעים בנכסים מעבר לים?

 • בדיקות מיסוי – עניין המיסים בארה"ב הוא עניין סבוך שכדאי לברר עליו מעט פרטים לפני שרוכשים נכס בארה"ב. רכישת נכס היא בהחלט מומלצת ויכולה להניב לכם רווחים נאים יותר מאשר בישראל ובמקומות רבים בעולם אולם זה לא סיבה להשקיע מבלי להכיר את החוקים במדינה. ישנם מיסים שונים כמו של הכנסות שוטפות, מיסוי רווחי הון, מס עיזבון ומיסים נוספים שחשוב ללמוד עליכם ולכלול אותם בחישובים שלנו. כמו כן בדקו את ההסכם מיסוי כפול בין ישראל לארה"ב ומה התוקף שלו.

   

 • בדיקות חוקים וזכויות – חשוב לבדוק את חוקי האזרח וחוקי הדיירים באזור בו אתם הולכים להשקיע. להבדיל מישראל מדובר באזור חדש שכדאי ללמוד עליו תחילה ולדעת איך להתנהל למשל עם דייר שלא מצליח לשלם את השכירות וכו'.

   

 • מחפשים הלוואה מבנק מקומי להשלמת סכום ההשקעה הנדרש לכם? – בדקו מראש את כל הנתונים לפני שאתם מתחייבים לרכישת הנכס.

   

 • בדקו את אזור הנכס – על האוכלוסייה והמשכורת הממוצעת, מצב פשיעה, כמות האנשים העובדים לאזור, משהו חדש שנבנה באזור שיכול להעלות את ערך הנכס או להגביר את הביקוש, האם הסביבה מסוכנת כי יש מפעל צמוד? האם יש מספיק מקומות עבודה או אחוז אבטלה גבוה באזור? וכו'.

   

 • בדקו את הנכס עצמו – בצעו בדק בית עם אנשי מקצוע מטעם חברת הניהול הישראלית שאתם עובדים מולה וקבלו דו"ח מלא אודות מצב הנכס.

   

 • מי יתחזק עבורכם את הנכס ומה יהיו העלויות הצפויות לצד ההכנסה הצפויה?

   

 • השקעה סופית מול תשואה פוטנציאלית – כדאיות כלכלית להשקעה בנכס זה.

   

 • ועוד…

חברת ניהול היא חברת נדל"ן, הפועלת בדרך כלל במדינת היעד ומנהלת שם משרד עם עובדים, אנשי מקצוע מתחומים שונים ותפקידה היא לסייע בליווי המשקיעים במהלך עסקאות הנדל"ן במדינת היעד ואף לתחזק עבורם את הנכסים במחירים אטרקטיביים. היזם הישראלי למשל יכול לעבוד מול חברת ניהול ישראלית, המחזיקה עורכי דין, אנשי תמיכה ואנשי מקצוע החיים והעובדים בארה"ב, מתחזקים את הנכסים של החברה, עובדים מול הרשויות המקומיות, מול הבנקים ומנהלים את העסקה וגביית הכספים מול השוכרים. כל שנותר לכם הוא להשקיע וליהנות מהתשואה.

כאשר אנשים אינם מצליחים לעמוד בהחזרי המשכנתא שלהם והבנק מעכל להם את הבית הנכס הופך להיות בבעלות הבנק. הבנקים צוברים נכסים ובתקופה של משבר כלכלי הם מוציאים את הנכסים למכירה במחירים נמוכים מאוד כדי לחזק את העמידות הכלכלית שלהם ולצלוח את המשבר.

תמיד בעת משבר כלכלי או מיד לאחר משבר כלכלי המחירים של הנכסים נמוכים יותר ולכן כדאי לרכוש נכסים. בשנים שלאחר מכן הנכסים יעלו את ערכם, השכירות תעלה והרווחים יצמחו בדרך כלל. כך לפחות היה לאורך ההיסטוריה.

אחד היתרונות הגדולים ביותר בהשקעות נדל"ן בארה"ב היא האפשרות להשקיע גם מסכומים נמוכים. לעתים תוכלו למצוא בתים להשקעה באזורים טובים גם החל מ50-60 אלף דולר, משהו שבישראל היה מספיק לכם רק לשיפוץ לצורך העניין. 

לקבלת פרטים מלאים חייגו
077-9978184 או השאירו פרטים:

טיפים נוספים.

השקעות נדל״ן בארה״ב

השקעות נדל"ן בארה"ב כבר לא זרות לנו בשוק הישראלי. למעשה יש עשרות אלפי ישראלים המשקיעים בנדל"ן בארה"ב ובחו"ל בכלל. הסיבות לכך יכולות להיות רבות, חלקן

קרא עוד »

מיסוי נדל״ן בארה״ב

בארה״ב השקעת נדל״ן היא עסק משתלם יותר מהשקעת נדל״ן בישראל, בעיקר משום ארה״ב היא מאוד ידידותית בהשוואה לישראל מבחינת מס. בארה״ב יש כמה דרגות מס,

קרא עוד »

מימון לנכסים בארה״ב

שוק השקעות נדל״ן בארץ הוא בלתי אפשרי להרבה משקיעים ישראליים, המחירים גבוהים מידי והתשואה נמוכה מידי. הרבה משקיעים פונים לשוק הנדל״ן בארה״ב, על מנת להניב

קרא עוד »

כניסה למשקיעים

לקבלת פרטים מלאים ולתיאום פגישה חייגו 077-9978184 או השאירו פרטים: